Najlepšie prostredie pre vývoj hier na Slovensku

Naše aktivity

Game Days

Najväčšia herno-vývojárska konferencia na Slovensku prináša prednášajúcich z celého sveta s cennými skúsenosťami a pohľadom do zákulisia AAA štúdií. Je to jedinečná príležitosť kde má každý účastník možnosť získať nenahraditeľné skúsenosti, nadviazať kontakty, výmeniť si nápady a získať potrebnú spätnú väzbu pri vlastnej tvorbe a to všetko v uvolnenej a nezabudnuteľnej atmosfére.

Game Dev Meetups

Naučte sa princípy herného dizajnu a poznatky od odborníkov z odvetvia. Témy zahŕňajú mechaniku, estetiku a rozprávanie, ako aj nové trendy a technológie. Získajte cenné poznatky na vytváranie pútavých herných zážitkov.​

GameJams

Naučte sa princípy herného dizajnu a poznatky od odborníkov z odvetvia. Témy zahŕňajú mechaniku, estetiku a rozprávanie, ako aj nové trendy a technológie. Získajte cenné poznatky na vytváranie pútavých herných zážitkov.​

O nás

Game Dev Košice slúži ako živé komunitné centrum, ktoré ponúka rôznorodé aktivity a zdroje zamerané na rozvoj a podporu vývoja hier v našom regióne. Či už ste začínajúci vývojár, skúsený profesionál, alebo jednoducho nadšený hráč, naša komunita poskytuje cenné príležitosti na nadväzovanie kontaktov, spoluprácu a rozvoj zručností

ĽUDI
REČNÍKOV
WORKSHOPOV
SPONZOROV

Prejdite na naše sociálne siete, kde sa o nás dozviete viac

Pozvite svojich priateľov, aby sledovali naše neuveriteľné udalosti!

Partneri & sponzori

Naši partneri, ktorí nám pomáhajú vytvárať podujatia, ktoré sa stanú nezabudnuteľnými spomienkami.

FAQ

Ak máte otázku, skúste nájsť odpoveď v nižšie uvedených odpovediach. Nenašli ste ju? Kontaktujte nás!

O čase a mieste konania jednotlivých podujatí informujeme na sociálnych sieťach a na webových stránkach jednotlivých podujatí.

Pre všetkých, ktorí sa podieľajú na procese, výsledkoch a atmosfére venovanej svetu vývoja hier.

Ak to nie je výslovne uvedené v informáciách o podujatí, sekretariát nehradí náklady na dopravu na podujatia a z podujatí. Je vašou povinnosťou zabezpečiť si dopravu na podujatie a z neho. Sekretariát však v prípade potreby poskytne účastníkom podujatia konkrétne informácie.

Každé podujatie má stanovenú vlastnú cenu za vstup, ktorú musíte zaplatiť kúpou vstupenky.

Na prideľovanie vstupeniek a správu našich podujatí používame službu Eventbrite. Ak si chcete rezervovať vstupenku na podujatie, musíte sa najprv zaregistrovať v službe Eventbrite. Pri registrácii sa uistite, že ste použili rovnaké meno a e-mailovú adresu, ktoré máme v našom súbore. Po registrácii v službe Eventbrite si budete môcť podujatie uložiť pre budúce použitie.

Podrobnosti o ostatných účastníkoch vedcom neposkytujeme. Ak sa chcete informovať o ďalších účastníkoch a dohodnúť si dopravu alebo ubytovanie, použite skupinu na Facebooku.